SMKN 13 Jakarta
Login
Username

PasswordForgotten your password?
Request a new one here.
Shoutbox
You must login to post a message.

halima
24-07-2013 12:27
info lowongan kerja hubungi 021 2903 2488 up. halima halima_accexpress@
yahoo.co.id

Ika
04-06-2013 17:59
Assalaamu`alaikum.
. pak nem 29.85 masih bisa dapat di smkn 13 g ya pak??

rika
22-06-2012 13:49
pak saya mau tanya minimal nem masuk jurusan perkantoran berapa ya . makasih Smile

ayu
19-06-2012 21:19
assallamuallaikum wr.wb maaf mau tanya ,kalau nem 29.05 / rata"nya 7.27 bisa diterima disekolah smkn 13 tidak ? kalau bisa ,itu masuk jurusan apa ? terima kasih

mega wati
19-06-2012 19:53
assalamualaikum pak , saya mau tnya klo nem saya 31,80 bisa msuk perkantoran gak yaa ?

Shoutbox Archive
Member Poll
Bagaimana tampilan website SMKN 13 Jakarta ini?

Bagus
Bagus
75% [15 Votes]

Lumayan
Lumayan
25% [5 Votes]

Kurang Bagus
Kurang Bagus
0% [0 Votes]

Votes: 20
You must login to vote.
Started: 27.09.11
Received Guestbook Messages
Wersre | promocje
Odpowiednio ten powinien poważnie modyfikacji w otrzymane odszkodowania. Są prosić PLUS swojej informacji pracodawcy
July 23 2014 10:39:34

Nennyvea
W sytuacji gdy dom wymaga pomocy? Możliwe, że jest to właśnie ten moment, ażeby zacząć korzystać z oferty specjalisty w tej tematyce. Możliwe, że właśnie takim fachowcem jest doświadczony architekt pomieszczeń w stolicy, który będzie znał się na swojej działce i wobec tego tak zaaranżuje dane mieszkanie na poddaszu, iż za pewne będzie prezentowało się bajkowo. A przecież każdy spośród nas ma swoją własną wizję właśnie tego, jak musi przedstawiać się dane mieszkanie. Niektórzy ubóstwiają niesamowity ogrom szpargałów i figurek, które dekorują meble oraz komody. Zupełnie inni wolą gatunek minimalistyczny, który to kusi otwartą przestrzenią. Kolejni kochają się w motywach japońskich, wzorach, oranżach i czerwieniach. A wszystko to jest stworzone przez ludzi z przeznaczeniem dla innych ludzi ze społeczeństwa.
July 19 2014 22:01:30

Pennyuea
Właśnie w tym momencie! Najlepszy czas na szkolenia! Jeśli chodzi o szkolenia dla jednostek to koniecznie musimy także mieć w pamięci to, że w momencie trwania konkretnego procesu doszkalania nasz pracownik nie będzie mógł być wtedy w firmie. Czasami mówi się na temat tego, iż może to być podwojona utrata- naszego pracownika nie mamy przy stanowisku pracy, i jednocześnie będziemy musieli mu za ten dzień zapłacić. Sporadycznie dodatkowo powinniśmy także opłacić szkolenia specjalistycznego. Możliwe, że jawi się to jako ogromny wydatek w czasie bieżącym, pamiętajmy mimo wszystko, że powinna to być pewna dobra inwestycja, która ma dać nam ogromne obroty w dalszej perspektywie czasowej.
July 19 2014 20:32:20

Wennygen
Za pewne wielokrotnie myślałeś jak zadziałać, żeby wnętrze Twojego domu wydawało się ciepłe a także sympatyczne. Na sto procent jest na to parę przetestowanych sposobów. Parę z takich możesz przetestować samodzielnie wypracować, zaplanować oraz zainstalować, w różnych innych jest w stanie nam dopomóc wypróbowany architekt wnętrz warszawa. Zanim jednak do rozgrywki wkroczy wykonawca pomieszczeń warszawa możesz na własną rękę pomyśleć o paru przetestowanych trikach. Po pierwsze, ażeby mieszkanie sprawiało wrażenie słonecznego, jeżeli nawet jest tak położone, że same okna wyglądają na północ, możesz tylko ściany przemalować jakąś jasną farbą w słonecznych barwach.
July 19 2014 19:07:20

Uennyaey
Czy to prawdopodobne, by kupować chińskie obuwie? Czasem okazuje się często i bywa i tak, że potrzebujemy butów na koturnie na jeden raz. Bo właśnie takie muszą nam przypasować do spódniczki na wesele. Posiadamy samoświadomość, że takie buty zakupione w Internecie nie zostaną przez nas wykorzystane pewnie przy jakiejkolwiek kolejnej sposobności tylko i wyłącznie w ciągu tej jednej. Wtedy to jasne jest także, że z pewnością nie jest to pożądane, aby kupować kosztowne modele. Tak, czy inaczej z pewnością staramy się i zależy nam na wywarciu sensownego wrażenia, ale na jedno wyjście w zupełności wystarczą nam nam chociażby nawet najtańsze czy też najbardziej klasyczne buty na koturnie dostępne na rynku. Z pewnością i tak wykonają swoje zadanie.
July 19 2014 17:38:55

Pennyree | www.mkseo.pl
Urządzając remont lub zmieniając specyfikę danego pokoju często ogniskujemy się na pewnych niuansach jak odcienie sufitów i ścian, umeblowanie, lub też elektronika jak na przykład komputer, czy też telwwizor z dekoderem. Już na samym końcu zwracamy swoją uwagę oświetlenie, a na pewno to oświetlenie i lampy pokojowe wyposażają w odpowiedni klimat i atmoferę w takim pomieszczeniu. Gdy oświetlenie jest zbyt małe męczą się nam oczy, w momencie gdy zbyt jaskrawe również jawi się to nie najlepiej. Czy wobec tego nabyć lampy nowoczesne? Czy wybrać i zdecydować się na taki pojedynczy gigantyczny klosz na środku sufitu, jak się od wieków robi, czy zainwestować w światła układane punktowo? Jest niesamowicie dużo ważnych decyzji do przemyślenia, a przecież lampy i oświetlenie na pewno nie jest marginalnym przedsięwzięciem.
July 19 2014 16:08:04

Rennybek
W związku z tym dlatego tak istotne jest, ażeby starannie wyselekcjonować buty. Nie ma sensu kupować butów na platformie, kiedy posiadamy gdzieś w małym palcu tę właśnie indywidualną świadomość, że z pewnością będziemy miały nie za dużo bardzo wiele okoliczności, aby je nosić. Możemy postarać się poszaleć, ale zdecydowanie W odpowiednich granicach. Ale dla kolekcjonera wyjątkowych lub też genialnych rzeczy nie istnieje takie na pewno słowo jak na przykład ”za wiele”. Między innymi na tym właśnie może opierać się pasja zbierania modeli butów, gdzie nowych marek do użytkowania zawsze jest ciągle jakaś tam przepastna liczba.
July 19 2014 15:06:49

Aennyxer | http://femmemodels.pl
Dlatego też tak ważkie okazuje się, by starannie wyselekcjonować buty ze skóry. Nie ma sensu nabywać butów na platformie, gdy na przykład posiadamy gdzieś w małym palcu taką świadomość, że właściwie będziemy miały nie za dużo bardzo wiele momentów, ażeby je włożyć. Możemy zaszaleć, ale oczywiście w granicach przyzwoitości. Chociaż dla kolekcjonera niespotykanych albo też genialnych rzeczy nie ma takiego najprawdopodobniej słowo czy też fraza jak na przykład "zbyt dużo". Między innymi na tym właśnie może zasadzać się sama pasja kolekcjonowania obuwia, gdzie całkiem nowych i oryginalnych marek do użytkowania zawsze jest ciągle ogromna i nieskończona wielkość.
July 19 2014 14:02:09

Nennyvev
Wszystko rozbija się między innymi o to, by przejrzeć upodobania konsumentów a także dać im na tacy gotowy produkt, czy też wyrób, który to zupełnie będzie starał się odpowiedzieć na ich indywidualne potrzeby. Przecież takie worki z emblematami to zupełnie nic zbyt trudnego, jednak przy takim projektowaniu takiego materiału ujawnia się nieoczekiwanie dużo zmiennych i niewiadomych a wtedy powinniśmy zainicjować tak wiele zobowiązujących decyzji, iż my sami potem nie wiemy, w jaki sposób dokładnie to winno się objawiać. Czy w związku z tym potrzebny będzie nam specjalista, w przypadku gdy mamy drobną, działającą lokalnie jednostkę?
July 19 2014 13:00:48

Pennybek | wycena przedsiębiorstw
Wiele rozbija się między innymi o to, ażeby przejrzeć upodobania klientów i przekazać im już bezpośrednio przygotowany wyrób, który w pełni będzie przecież odpowiadał ich indywidualne potrzeby. Takie jak te worki z nadrukiem to zupełnie nic skomplikowanego, jednak przy projektowaniu tego materiału mamy nieoczekiwanie dużo zmiennych i powinniśmy wziąć mnóstwo wiążących postanowień, iż sami później nie mamy pojęcia, w jaki sposób takie coś ma się przedstawiać. Czy w związku z tym niezbędny jest nam profesjonalista, jeśli nawet posiadamy niewielką, działającą lokalnie firmę?
July 19 2014 11:59:18

Uennynez | dom opieki warszawa
Duży kłopot z butami o wiele częściej mają też te osoby, które z definicji niesamowicie dużo chodzą. Z tego względu, że nie korzystają z pojazdu, przez cały czas biegają gdzieś po ulicach odbijając wszystkie punkty. Czy rzeczywiście wydaje się, że to nic niezwykłego, bo za zwyczaj tak, czy tak musimy to zrobić. Pomijając to podczas takiego pracowitego dnia dana jednostka może zrobić mniej więcej nawet około całych dziesięciu km. To ogromnie duża wielkość, między innymi z tego względu tak ważkie stają się buty, które to zakładamy. Ogólna zasada nie jest trudna. Nie jest istotne, czy są kolorowe, czy posiadają zapięcie, czy nie.
July 16 2014 07:04:36

Dennyaez | dom spokojnej starości
A jeżeli mamy w naszej strategii otworzenie indywidualnej nowej pizzerii, na sto procent musimy postarać się dopieścić każdy, nawet najmniej widoczny szczegół, który stanie się ważny w momencie, kiedy obrót pizzy ruszy na całości. Oprócz tego, co oczywiste, czy dobrego smaku tej konkretnej pizzy musimy koniecznie także zadbać o zewnętrzną oprawę, która to akompaniuje temu produktowi. Zwracamy uwagę tutaj rzecz oczywista o ulotkach, oraz o takich przyziemnych sprawunkach jak pudełka do pizzy. W chwili, gdy użytkownik także z pizzą z pieca otrzyma zadrukowaną ulotkę, a na wieczku zauważy logo i numer telefonu, w mig zadumać się nad tym, że pizzeria, gdzie wziął dane jedzenie na pewno jest całkowicie godna polecenia.
July 16 2014 05:40:29

Vennyoek | cena złota skup
W związku z tym dlatego tak ważkie jest, aby odpowiednio wybrać buty ze skóry. Nie ma sensu nabywać butów, kiedy mamy dokładnie po kościach taką świadomość, że za pewne będziemy posiadały nie za dużo wiele okazji, ażeby je prezentować. Możemy spróbować poszaleć, ale tylko w granicach rozsądku. Ale dla pasjonata niespotykanych i oryginalnych gadżetów nie zostało opracowane takie najprawdopodobniej słowo jak chociażby "zbyt dużo". Na tym właśnie może polegać cała ta pasja dobierania obuwia, gdzie całkiem nowych i oryginalnych marek do nabycia zawsze jest ciągle jakaś tam przepastna wielkość.
July 16 2014 04:23:29

Kennyfet | pozycjonowanie
Sprawianie zakupów odziezowych w galeriach handlowych może być naprawdę wykańczające. Zwłaszcza, iż najczęściej idziemy tam w chwili, kiedy dane sklepy proponują między innymi i nam rabaty, promocje a także dodatkowo wyprzedaże kolekcji. Wtedy to w galeriach handlowych panuje twórczy nieład, a wszędzie przewijają się zagubieni ludzie. Stada ludzi nie posiada cierpliwości do takich rzeczy i w takich właśnie przedziałów czasu stara się unikać całkowicie takiego zaglądania do butików odzieżowych i galerii handlowych. Ale wobec tego w jakim sklepie będzie najlepiej zakupić ubrania lub obuwie? W sieci dostępnych jest wiele informacji, a tematyczne strony między innymi z butami na obcasie doradzą nam w jaki sposób troszczyć się o buty.
July 15 2014 12:22:22

Gennyjei | rakiety prince
Jak widać rzeczone pudełka na pizze wcale nietrudno zamówić.Nie powinien to być aż taki ogromny wydatek, a z pewnością dobrze wpłynie na odbiór naszej własnej firmy wśród konsumentów.Tak samo jak w kwestii takiej pizzy, również inne usługi i produkty proponowane w barach winny posiadać interesujące dane opakowanie. Co pierwsze to w tym celu, aby dobrze wyglądały a także można było je wszystkie transportować. Po drugie po to, ażeby się dość raprtownie nie popsuły. Dlatego też kluczowe są te materiały jak foremki aluminiowe czy też jednorazowe naszynia. Władając takimi rzeczami zawsze możemy spróbować zaproponować konsumentowi odpowiedni transport i dostawę wyselekcjonowanych dań z menu.
July 15 2014 10:47:17